Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

با ذهنت ازدواج موفق رو بساز!

با ذهنت ازدواج موفق رو بساز!

گروه تحقیقاتی لیمبیکسا در نظر دارد تا شما را با اصول و واقعیت‌های اساسی زندگی آشنا سازد تا از ماتریکس و خلسه‌ای که بسیاری از مربیان حوزه قانون جذب برای شما ساخته‌اند، خارج شوید و با راهکارهای عملی به سمت ثروت، موفقیت و … واقعی نه توهمی هدایت شوید.

ازدواج پربرکت

آیا دوست داری صاحب ازدواجی موفق باشی؟ ازدواجی که پر از احساس عشق و صمیمت و محبت باشه و هر دو طرف از همدیگه احساس رضایت داشته باشن و هر کدوم وظیفش رو در قبال دیگری درست انجام بده؟ برای داشتن و تجربه ازدواج موفق، مهم هستش که بتونی لیاقت و ارزش خودت رو باور کنی و بدونی، تو لایق بهترین ازدواج و حس عاشقی هستی و خداوند تو رو توی مداری قرار میده که باعث میشه فرد لایق خودت رو پیدا کنی و باهاش ازدواج پربرکتی تجربه کنی.

چیز سخت یا دور از انتظاری نیست که باورها میتونن، آدمای اطرافت رو تغییر بدن یا تو رو وارد مداری کنن که انسان‌های ارزشمندی باشن. وقتی روی ذهنت و باورهات کار می‌کنی، کل جهان به تسخیر تو در میان و تجربه ازدواج موفق هم مثل هر خواسته‌ای هستش که توسط خداوند و سیستم جهان پاسخ داده میشه. پس نگرانش نباش.

بعد توی اطرافت دنبال هزاران خانواده‌ای باش که ازدواج موفق داشتن و حس خوشایندی از باهم بودن دارن. از دیدن این ویژگی توی اطرافیانت، شکرگزاری و احساس خوب رو به کائنات بی‌نهایت ارسال کن و خیالت از بابت دریافت خودت راحت باشه. با اینکار علاوه بر منطق، روی فراوانی‌ها هم متمرکز میشی و خواسته‌هات بیشتر از اون چیزی که فکر می‌کنی بهت نزدیکتر میشن.

ذهن نامحدود بشری

ذهن ناخودآگاه تو مکانیه برای اتصال بُعد جسمانی به بُعد روحانی و معنوی. بُعدی که با اتصال بهش در واقع به قدرت کل متصل شدی و این یعنی قدرت خلق زندگیت رو به دست گرفتی.

با قرار گرفتن در مدار مناسب ازدواج موفق با این قدرت میتونی زندگیت رو عین یه بوم نقاشی ببینی که هر روز قشنگتر خلقش می‌کنی. هر روز به زندگی رویاییت نزدیک‌تر شدی چون تو قدرتت رو در اختیار خودت گرفتی و به خداوند یکتا که فرمانروای کل هستیه متصل شدی.

 برای قرار گرفتن در مدار فوق‌العاده‌ی خلق خواسته، ما برای هر کدوم از خواسته‌ها و رویاها و طبیعت شما فایل فرکانسیک ازدواج موفق رو ایجاد کردیم که با طی این مسیر به خواسته‌ات برسی:

- گوش کردن به فایل

- منطق سازی کردن و پیدا کردن مثال‌هایی از زندگی رویاییت با نگاه به زندگی افرادی که در حال تجربه‌ی خواسته‌ی تو هستن که باعث میشه رسیدن به اون خواسته برای تو منطقی‌تر بشه و ذهنت رو آماده‌تر کنی برای پذیرش تغییرات و باورهای محشر

- برداشتن قدم‌هایی که بهت الهام میشن تا به خواسته‌ات برسی.

 

پیگیری الهامات ازدواج موفق

بذار یه مژده رو الان بهت بدم. اگر خواسته‌ات صد قدم از تو دور باشه با کار‌کردن روی باورهات و تغییر ذهنت و تغییر فرکانس و مداری که توش قرار گرفتی، خواسته‌ات 99  قدم به سمت تو میاد و اون یه قدمی که تو باید برداری بهت الهام میشه. می‌بینی زندگی چقدر آسونه؟

 رفیق حتماً الان با خودت میگی اگه اینجوریه همه بشینیم زندگیمون رو با افکارمون خلق کنیم! دقیقاً دوست من :) زندگی خیلی آسون و لذت‌بخشه. به مرور زمان وقتی این مسیر رو طی می‌کنی الهامات بیشتری سمتت میان. پس استمرار و تعهد و دونستن اینکه اتفاقات داره توی جهان میفته لازمه‌ی تغییراته.

 

حقیقت زندگی

 وقتی کلید برق رو میزنی، تو حرکت الکترون‌ها رو با چشم نمی‌بینی ولی می‌دونی و ایمان داری که لامپ روشن میشه.  دقیقاً فرکانس‌هایی که می‌فرستی این شکلی کار می‌کنن؛ یعنی وقتی به چیزی فکر می‌کنی و انرژی سمتش می‌فرستی انگار داری بهش پیام میدی که بیا سمت من. در واقع واقعیت هم همینه و جهان با افکار ما ساخته میشه و قابل مشاهده نبودنش دلیل بر نبود اون‌ها نیست. در واقع اون‌ها حقیقی‌تر از هر چیز مادی توی این جهان هستن  حقیقی‌ترین، همانطور که خدا حقیقی‌ترینه.

 حتماً خیلی واسه‌ات پیش اومده که نگرانی راجع به چیزی داشتی و کلی با خودت کلنجار رفتی که نکنه اینجوری بشه و فلان کنه بهمان بشه و وقتی دقیقاً همون اتفاق میفته میگی دیدی گفتم؟ دیدی درست در اومد؟!

 دوست من! اون اتفاق، اتفاقی نبوده و ساخته‌ی ذهن تو بوده، تو با ذهنت خلقش کردی.

 حالا با برداشتن این قدم‌ها می‌خوایم به جای اینکه ناخواسته‌ها رو بسازیم، آگاهانه قدم برداریم و خواسته و رویای ازدواج موفق رو سمت خودمون بیاریم و این بار با اشک شوق بگیم دیدی خلقش کردم؟ دیدی من جذبش کردم؟ دیدی خدا و جهان من رو به خواسته‌هام رسوندن و من به این آسونی تونستم بهشون برسم؟

 

فایل فرکانسیک ازدواج موفق

فرکانس ازدواج موفق به نوبه‌ی خودش متفاوت‌ترین و کاراترین و ایده‌آل‌ترین و بهترین انتخاب برای افرادی هستش که دوست دارن تغییری اساسی توی زندگی و درون و باورهاشون ایجاد کنن. اون هم بدون هیچ مقاومت ذهنی بیشتری.

 سابلیمینال‌های موجود توی فایل فرکانسیک ازدواج موفق کاملاً به صورت فرکانسی آماده شده و پیغام‌های پنهان زیرآستانه‌ای آشکار برای ضمیر ناخودآگاه در چند لایه باورسازی و فرکانسیک توسط گروه تحقیقاتی لیمبیکسا ضبط و ایجاد شده که بسیار تأثیرگذار بوده و هر فایل متناسب با فرکانس مورد نظر خود و اون موضوع خاص تنظیم شده است.

 

علوم فرکانسیک و متافیزیک و روانشناسی توی تک تک این فایل‌ها اجرا شده و هر کدوم از جملات تاکیدی توی هر جنبه‌ای از زندگی، در نتیجۀ مطالعه علوم باورشناسی و منطبق با عملکرد ناخودآگاهت آماده شده است. در حالت کلی حساسیت و زمان بسیار فراوانی برای تولید فایل فرکانسیک صرف شده  و قطعاً جزو تاثیرگذارترین و عالی‌ترین انتخاب‌هات هستش.

 کار بسیار جالب و قدرتمند گروه تحقیقاتی لیمبیکسا، این هستش که علاوه بر استفاده از پیغام‌های پنهان سابلیمینال و فرکانسیک 7 لایه که به زبان کاملاً فارسی تولید شده، آیات و اسماء الهی نیز منطبق با علوم قرآنی و فرکانس سلامتی استفاده شده که همه این موارد علاوه بر تغییر فرکانس و ورود به مدار خواسته، باعث شکوفایی و آزادی روحت میشه و توی این مسیر، تو رو قدرتمند و پرنتیجه‌تر می‌کنه.

 

برای دریافت فایل صوتی ازدواج موفق، روی لینک زیر کلیک کنید و از تخفیفات آن بهره‌مند شوید:

 

فایل صوتی ازدواج موفق

برای شرکت در مسابقه و پاسخ به سوالات وارد سایت شوید اگر عضو نیستید ثبت نام کنید


یادبان، نکوداشت یاد رفتگان

ارسال نظر

اطلاع رسانی

کافه خوندنی

مقاله بخوانید، جایزه نقدی بگیرید

از اول خرداد 1400

هر هفته 10 جایزه

100 هزار تومانی و 5 جایزه 200 هزار تومانی

هر ماه یک جایزه یک میلیون تومانی

و 2 جایزه 500 هزار تومانی

برای ثبت نام کلیک کنید

اعضا سایت، برای ورود کلیک کنید . . . 

 

اطلاع رسانی

آمار

  • بازدید امروز: 496
  • بازدید دیروز: 2501
  • بازدید کل: 23375360