Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

با ذهنت سلامتی‌ت رو بساز!

با ذهنت سلامتی‌ت رو بساز!

گروه تحقیقاتی لیمبیکسا در نظر دارد تا شما را با اصول و واقعیت‌های اساسی زندگی آشنا سازد تا از ماتریکس و خلسه‌ای که بسیاری از مربیان حوزه قانون جذب برای شما ساخته‌اند، خارج شوید و با راهکارهای عملی به سمت ثروت، موفقیت و … واقعی نه توهمی هدایت شوید.

 آشنایی با مفهوم سلامتی

چقدر با مفهوم سلامتی آشنایی داری؟ اگه فقط با مفهوم ابتدایی سلامتی آشنا باشی. احساس می‌کنی سالم‌بودن یعنی اینکه بیمار نباشی و با اینکه تعریف کاملی هم نیست، برای الانت یه مفهوم قابل دسترس و با منطقیه. سلامتی طبق این تعریف یعنی اینکه بدنت از هرگونه بیماری و تنشی دور باقی بمونه و زمانی به واقعیت تبدیل میشه که باورهای تکرار شدۀ مناسب دربارۀ این موضوع رو داشته باشی.

مثال شخصی: دفترچۀ خدمات درمانی من که همیشه و هر سال پر می‌شد، بعد از درک ارزش باورسازی و قدرت فرکانس‌ها در رابطه با سلامتی، 2- 3 سالی هستش که خالیه و حتی امسال کلاً تمدیدش نکردم. میدونی چرا؟ چون نیازی بهش ندارم و باور دارم که سالم‌بودن جزوی از ویژگی‌های طبیعی و ذاتی منه و خداوند منو تو بهترین نظم و سالم‌ترین حالت ممکن آفریده.

 حالا اجازه بده از حقایق فوق‌العادۀ بدنت صحبت کنم. هر کدوم از سلول‌های بدنت در طول چند ساعت الی چند ماه کاملاً تغییر پیدا می‌کنه و جای خودشون رو به سلول‌های جدید میده. با تحقیقاتی که درباره بدن و سلول‌ها انجام گرفته، میفهمی که هرساله یه بدن نو و تازه داری. با وجود همه این شگفتی‌های نوسازی بدنت، چرا بیماری برای چندین سال توی بدن بعضی از ماها باقی میمونه؟ به نظرت چرا؟ یا درباره تأثیر پلاسبو که باعث میشه بیماری‌های لاعلاج با کمک قرص‌های شکر درمان بشن، چیزی شنیدی؟

 این حقایق، ذهنیت من و درباره سلامتی و بیماری و ارتباط ذهن به چالش کشید و منو به سمت قدرت ذهن و باور و فرکانس سوق داد. و تونستم با کمک اصول ذهنی و فرکانس، شاهد نتایج فوق‌العادۀ سلامتی توی بدنم باشم و بهت توصیه می‌کنم که این شیوه زندگی رو انتخاب کنی و همیشه سالم و سلامت زندگی کنی.

 

ذهن نامحدود بشری

ذهن ناخودآگاه تو مکانیه برای اتصال بُعد جسمانی به بُعد روحانی و معنوی. بُعدی که با اتصال بهش در واقع به قدرت کل متصل شدی و این یعنی قدرت خلق زندگیت رو به دست گرفتی.

با قرار گرفتن در مدار مناسب سلامتیِ این قدرت کل میتونی زندگیت رو عین یه بوم نقاشی ببینی که هر روز قشنگتر خلقش می‌کنی. هر روز به زندگی رویاییت نزدیک‌تر شدی چون تو قدرتت رو در اختیار خودت گرفتی و به خداوند یکتا که فرمانروای کل هستیه متصل شدی.

 برای قرار گرفتن در مدار فوق‌العاده‌ی خلق خواسته، ما برای هر کدوم از خواسته‌ها و رویاها و طبیعت شما فایل فرکانسیک سلامتی رو ایجاد کردیم که با طی این مسیر به خواسته‌ات برسی:

- گوش کردن به فایل

- منطق سازی کردن و پیدا کردن مثال‌هایی از زندگی رویاییت با نگاه به زندگی افرادی که در حال تجربه‌ی خواسته‌ی تو هستن که باعث میشه رسیدن به اون خواسته برای تو منطقی‌تر بشه و ذهنت رو آماده‌تر کنی برای پذیرش تغییرات و باورهای محشر

- برداشتن قدم‌هایی که بهت الهام میشن تا به خواسته‌ات برسی.

 

پیگیری الهامات سلامتی

بذار یه مژده رو الان بهت بدم. اگر خواسته‌ات صد قدم از تو دور باشه با کار‌کردن روی باورهات و تغییر ذهنت و تغییر فرکانس و مداری که توش قرار گرفتی، خواسته‌ات 99  قدم به سمت تو میاد و اون یه قدمی که تو باید برداری بهت الهام میشه. می‌بینی زندگی چقدر آسونه؟

 رفیق حتماً الان با خودت میگی اگه اینجوریه همه بشینیم زندگیمون رو با افکارمون خلق کنیم! دقیقاً دوست من :) زندگی خیلی آسون و لذت‌بخشه. به مرور زمان وقتی این مسیر رو طی می‌کنی الهامات بیشتری سمتت میان. پس استمرار و تعهد و دونستن اینکه اتفاقات داره توی جهان میفته لازمه‌ی تغییراته.

 

حقیقت زندگی

 وقتی کلید برق رو میزنی، تو حرکت الکترون‌ها رو با چشم نمی‌بینی ولی می‌دونی و ایمان داری که لامپ روشن میشه.  دقیقاً فرکانس‌هایی که می‌فرستی این شکلی کار می‌کنن؛ یعنی وقتی به چیزی فکر می‌کنی و انرژی سمتش می‌فرستی انگار داری بهش پیام میدی که بیا سمت من. در واقع واقعیت هم همینه و جهان با افکار ما ساخته میشه و قابل مشاهده نبودنش دلیل بر نبود اون‌ها نیست. در واقع اون‌ها حقیقی‌تر از هر چیز مادی توی این جهان هستن  حقیقی‌ترین، همانطور که خدا حقیقی‌ترینه.

 حتماً خیلی واسه‌ات پیش اومده که نگرانی راجع به چیزی داشتی و کلی با خودت کلنجار رفتی که نکنه اینجوری بشه و فلان کنه بهمان بشه و وقتی دقیقاً همون اتفاق میفته میگی دیدی گفتم؟ دیدی درست در اومد؟!

 دوست من! اون اتفاق، اتفاقی نبوده و ساخته‌ی ذهن تو بوده، تو با ذهنت خلقش کردی.

 حالا با برداشتن این قدم‌ها می‌خوایم به جای اینکه ناخواسته‌ها رو بسازیم، آگاهانه قدم برداریم و خواسته و رویای سلامتی رو سمت خودمون بیاریم و این بار با اشک شوق بگیم دیدی خلقش کردم؟ دیدی من جذبش کردم؟ دیدی خدا و جهان من رو به خواسته‌هام رسوندن و من به این آسونی تونستم بهشون برسم؟

 

فایل فرکانسیک سلامتی

فرکانس سلامتی به نوبه‌ی خودش متفاوت‌ترین و کاراترین و ایده‌آل‌ترین و بهترین انتخاب برای افرادی هستش که دوست دارن تغییری اساسی توی زندگی و درون و باورهاشون ایجاد کنن. اون هم بدون هیچ مقاومت ذهنی بیشتری.

 سابلیمینال‌های موجود توی فایل فرکانسیک سلامتی کاملاً به صورت فرکانسی آماده شده و پیغام‌های پنهان زیرآستانه‌ای آشکار برای ضمیر ناخودآگاه در چند لایه باورسازی و فرکانسیک توسط گروه تحقیقاتی لیمبیکسا ضبط و ایجاد شده که بسیار تأثیرگذار بوده و هر فایل متناسب با فرکانس مورد نظر خود و اون موضوع خاص تنظیم شده است.

 

علوم فرکانسیک و متافیزیک و روانشناسی توی تک تک این فایل‌ها اجرا شده و هر کدوم از جملات تاکیدی توی هر جنبه‌ای از زندگی، در نتیجۀ مطالعه علوم باورشناسی و منطبق با عملکرد ناخودآگاهت آماده شده است. در حالت کلی حساسیت و زمان بسیار فراوانی برای تولید فایل فرکانسیک صرف شده  و قطعاً جزو تاثیرگذارترین و عالی‌ترین انتخاب‌هات هستش.

 کار بسیار جالب و قدرتمند گروه تحقیقاتی لیمبیکسا، این هستش که علاوه بر استفاده از پیغام‌های پنهان سابلیمینال و فرکانسیک 7 لایه که به زبان کاملاً فارسی تولید شده، آیات و اسماء الهی نیز منطبق با علوم قرآنی و فرکانس سلامتی استفاده شده که همه این موارد علاوه بر تغییر فرکانس و ورود به مدار خواسته، باعث شکوفایی و آزادی روحت میشه و توی این مسیر، تو رو قدرتمند و پرنتیجه‌تر می‌کنه.

  

برای دریافت فایل صوتی سلامتی، روی لینک زیر کلیک کنید و از تخفیفات آن بهره‌مند شوید:

فایل صوتی سلامتی

برای شرکت در مسابقه و پاسخ به سوالات وارد سایت شوید اگر عضو نیستید ثبت نام کنید


یادبان، نکوداشت یاد رفتگان

ارسال نظر

اطلاع رسانی

کافه خوندنی

مقاله بخوانید، جایزه نقدی بگیرید

از اول خرداد 1400

هر هفته 10 جایزه

100 هزار تومانی و 5 جایزه 200 هزار تومانی

هر ماه یک جایزه یک میلیون تومانی

و 2 جایزه 500 هزار تومانی

برای ثبت نام کلیک کنید

اعضا سایت، برای ورود کلیک کنید . . . 

 

اطلاع رسانی

آمار

  • بازدید امروز: 4112
  • بازدید دیروز: 1743
  • بازدید کل: 22819744