Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

با ذهنت موفقیت شغلی‌ت رو بساز!

با ذهنت موفقیت شغلی‌ت رو بساز!

گروه تحقیقاتی لیمبیکسا در نظر دارد تا شما را با اصول و واقعیت‌های اساسی زندگی آشنا سازد تا از ماتریکس و خلسه‌ای که بسیاری از مربیان حوزه قانون جذب برای شما ساخته‌اند، خارج شوید و با راهکارهای عملی به سمت ثروت، موفقیت و … واقعی نه توهمی هدایت شوید.

مسیر شغلی موفق

توی هر شغلی باشی و فارغ از اینکه چی هستش و با چه چیزایی سروکار داره، مطمئناً موفقیت شغلی ارزشمنده و باعث تغییر درآمد و علاقه‌مندی بیشتر به اون شغل میشه. رفیق اگه تو هم از اون دسته آدمایی هستی که دوست داری موفقیت شغلی رو تجربه کنی، باید شروع به ساختن باورای درست کنی.

باورایی که باعث بشن توی شغلت، خلاق، دارای ایده، علاقه‌مند، لایق و … باشی تا واقعاً موفقیت شغلی رو تجربه کنی. چون همیشه موضوع بر سر داشتن باورای خوب و قدرتمندکننده است و نه چیز دیگه‌ای.

 

شروع موفقیت شغلی

وقتی هم شروع به ساختن باورای درست و قدرتمندکننده می‌کنی، مدارتم تحت‌تاثیر احساسات و فرکانسات تغییر پیدا می‌کنه و حتی برخورد همکاران و رئیس باهات عوض میشه و اگه با کسی مشکلی داشته باشی، اون از کنارت میره یا جایگاه خودت دگرگون می‌شه.

بعدش تبدیل به یه آدمی میشی که تونسته با ارزشمندیش به جایگاه‌های بالای شغلی برسه و خود همین تجربه کافیه تا کل ابعاد زندگیت رو تحت‌تأثیر خودش قرار بده. ازت میخوام اگه واقعاً دوست داری موفقیت شغلی جزوی از زندگی‌ای باشه که خداوند بهت هدیه داده، روی این جنبه از باورای شغلیت کار کنی تا فقط شاهد خواسته‌ها باشی نه ناخواسته‌ها.

 

ذهن نامحدود بشری

 ذهن ناخودآگاه تو مکانیه برای اتصال بُعد جسمانی به بُعد روحانی و معنوی. بُعدی که با اتصال بهش در واقع به قدرت کل متصل شدی و این یعنی قدرت خلق زندگیت رو به دست گرفتی.

با قرار گرفتن در مدار مناسب موفقیت شغلی، این قدرت کل، میتونی زندگیت رو عین یه بوم نقاشی ببینی که هر روز قشنگتر خلقش می‌کنی. هر روز به زندگی رویاییت نزدیک‌تر می‌شی چون تو قدرتت رو در اختیار خودت گرفتی و به خداوند یکتا که فرمانروای کل هستیه متصل شدی. برای قرار گرفتن در مدار فوق‌العاده‌ی خلق خواسته، ما برای هر کدوم از خواسته‌ها و رویاها و طبیعت شما یک فایل فرکانسیک رو ایجاد کردیم که با این طی مسیر به خواسته‌هات برسی:

- گوش کردن به فایل

- منطق‌سازی کردن و پیدا‌کردن مثال‌هایی از زندگی رویاییت با نگاه به زندگی افرادی که در حال تجربه‌ی خواسته‌ی تو هستن. که باعث میشه رسیدن به اون خواسته برای تو منطقی‌تر بشه و ذهنت رو آماده‌تر کنی برای پذیرش تغییرات و باورهای محشر

برداشتن قدم‌هایی که بهت الهام میشن تا به خواسته‌ات یعنی موفقیت شغلی برسی.

 

پیگیری الهاماتِ موفقیت شغلی

بذار یه مژده رو الان بهت بدم. اگر خواسته‌ات صد قدم از تو دور باشه با کار‌کردن روی باورهات و تغییر ذهنت و تغییر فرکانس و مداری که توش قرار گرفتی خواسته ات 99 قدم به سمت تو میاد و اون یه قدمی که تو باید برداری بهت الهام میشه. می‌بینی زندگی چقدر آسونه؟!

رفیق حتماً الان با خودت میگی اگه اینجوریه همه بشینیم زندگیمون رو با افکارمون خلق کنیم! دقیقاً دوست من :) زندگی خیلی آسون و لذت‌بخشه. به مرور زمان وقتی این مسیر رو طی می‌کنی الهامات بیشتری سمتت میان. پس استمرار و تعهد و دونستن اینکه اتفاقات داره توی جهان میفته لازمه‌ی تغییراته.

 

حقیقت زندگی

وقتی کلید برق رو میزنی، حرکت الکترون‌ها رو با چشم نمی‌بینی، ولی می‌دونی و ایمان داری که لامپ روشن میشه. دقیقاً فرکانس‌هایی که میفرستی این شکلی کار میکنن یعنی وقتی به چیزی فکر می‌کنی و انرژی سمتش می‌فرستی انگار داری بهش پیام میدی که بیا سمت من. در واقعیت هم همینه و جهان با افکار ما ساخته میشه و قابل مشاهده نبودنش دلیل بر نبود اون‌ها نیست.  در واقع اون‌ها حقیقی‌تر از هر چیز مادی توی این جهان هستن. حقیقی‌ترین، همانطور که خدا حقیقی‌ترینه.

 

حتماً خیلی واسه‌ات پیش اومده که نگرانی راجع به چیزی داشتی و کلی با خودت کلنجار رفتی که نکنه اینجوری بشه و فلان کنه بهمان بشه و وقتی دقیقا! همون اتفاق میفته میگی دیدی گفتم؟! دیدی درست در اومد؟!

دوست من! اون اتفاق اتفاقی نبوده و ساخته‌ی ذهن تو بوده، تو با ذهنت خلقش کردی.

حالا با برداشتن این قدم‌ها می‌خوایم به جای اینکه ناخواسته‌ها رو بسازیم، آگاهانه قدم برداریم و خواسته و رویای موفقیت شغلی رو سمت خودمون بیاریم و این بار با اشک شوق بگیم دیدی خلقش کردم؟ دیدی من جذبش کردم؟ دیدی خدا و جهان من رو به خواسته‌هام رسوندن و من به این آسونی تونستم بهشون برسم؟

 

فایل فرکانسیک موفقیت شغلی

فرکانس موفقیت شغلی به نوبه‌ی خودش متفاوت‌ترین و کاراترین و ایده‌آل‌ترین و بهترین انتخاب برای افرادی هستش که دوست دارن تغییری اساسی توی زندگی و درون و باورهاشون ایجاد کنن. اون هم بدون هیچ مقاومت ذهنی بیشتری.

سابلیمینال‌های موجود توی فایل فرکانسیک موفقیت شغلی کاملاً به صورت فرکانسی آماده شده و پیغام‌های پنهان زیرآستانه‌ای آشکار برای ضمیر ناخودآگاه در چند لایه باورسازی و فرکانسیک توسط گروه تحقیقاتی لیمبیکسا ضبط و ایجاد شده که بسیار تأثیرگذار بوده و هر فایل متناسب با فرکانس مورد نظر خود و اون موضوع خاص تنظیم شده است.

 

علوم فرکانسیک و متافیزیک و روانشناسی توی تک‌تک این فایل‌ها اجرا شده و هر کدوم از جملات تاکیدی توی هر جنبه‌ای از زندگی، در نتیجۀ مطالعه علوم باورشناسی و منطبق با عملکرد ناخودآگاهت آماده شده است. در حالت کلی حساسیت و زمان بسیار فراوانی برای تولید فایل فرکانسیک موفقیت شغلی صرف شده و قطعاً جزو تاثیرگذارترین و عالی‌ترین انتخاب‌هات هستش.

 

کار بسیار جالب و قدرتمند گروه تحقیقاتی لیمبیکسا، این هستش که علاوه بر استفاده از پیغام‌های پنهان سابلیمینال و فرکانسیک 7 لایه که به زبان کاملاً فارسی تولید شده، آیات و اسماء الهی نیز منطبق با علوم قرآنی و فرکانس موفقیت شغلی استفاده شده که همه این موارد علاوه بر تغییر فرکانس و ورود به مدار خواسته، باعث شکوفایی و آزادی روحت میشه و توی این مسیر، تو رو قدرتمند و پرنتیجه‌تر می‌کنه.

 

برای دریافت فایل صوتی موفقیت شغلی، روی لینک زیر کلیک کنید و از تخفیفات آن بهره‌مند شوید:

فایل صوتی موفقیت شغلی

 

 

برای شرکت در مسابقه و پاسخ به سوالات وارد سایت شوید اگر عضو نیستید ثبت نام کنید


یادبان، نکوداشت یاد رفتگان

ارسال نظر

اطلاع رسانی

کافه خوندنی

مقاله بخوانید، جایزه نقدی بگیرید

از اول خرداد 1400

هر هفته 10 جایزه

100 هزار تومانی و 5 جایزه 200 هزار تومانی

هر ماه یک جایزه یک میلیون تومانی

و 2 جایزه 500 هزار تومانی

برای ثبت نام کلیک کنید

اعضا سایت، برای ورود کلیک کنید . . . 

 

اطلاع رسانی

آمار

  • بازدید امروز: 3566
  • بازدید دیروز: 4526
  • بازدید کل: 20023290